Квіти оптом від українського виробника RAI FLORA

Квіти оптом від українського виробника RAI FLORA
Ілюстрація / Світлина: raiflora.com.ua
Скористатися вигідними умовами великого та дрібного гурту на сайті RAI FLORA можуть підприємці, зайняті у різних сферах.

Квіти дарують людям радість, щасливі миті, яскраві емоції. Неймовірним різноманіттям барв та ароматів вони надихають та чарують. Квіти висаджують на клумбах, на підвіконнях, прикрашають урочисті події, їх підносять як подарунок. Для будь-яких цілей вигідно замовити свіжі квіти оптом.

RAI FLORA — квіти вирощені в Україні

RAI FLORAУкраїнський виробник тюльпанів, півоній використовує кращі виробничі складові — європейські технології та український родючий ґрунт. На сьогодні продукцію Rai Flora знають в усіх куточках країни.

Замовлення завжди приходить вчасно, а квіти живі та свіжі. Стебло зрізають ще до розкриття бутона, ретельно упаковують, створюють найкращі кліматичні умови, що гарантує захист від пошкоджень та передчасного зів’янення. Доставлення здійснюється власним транспортом або поштовими службами.

До уваги замовників пропонуються:

  • півонії оптом з кінця травня по серпень;
  • продаж тюльпанів з січня по квітень.

Кожна квітка має міцне високе стебло та ароматний, великий бутон. Різноманіття кольорів важко уявити — білі, жовті, рожеві, червоні, фіолетові, змішані відтінки, перламутрові, переливчасті.

Чому опт — це вигідно?

Замовити тюльпани та півонії за гуртовими умовами — це вигідне рішення, коли є потреба у великій кількості квітів. Замовник може суттєво заощадити кошти на вартості зрізу. До того ж це економія власного часу та зусиль, варто лиш обрати бажані позиції та чекати їх прибуття.

Професійний підхід до відправлення оптових партій гарантує надійне пакування та фіксацію кожного стебла, перевезення в спеціально обладнаних автомобілях, де витримуються необхідні умови. Таким чином квіти зберігають свіжість, красу й товарний вигляд.

Кому гуртові закупки стануть в пригоді?

квіти оптом
Квіти оптом / Світлина: raiflora.com.ua

Серед останніх трендів у флористиці ніжні та витончені півонії, тюльпани займають особливе місце. Їх обирають для озеленення ділянок, для букетів та святкового декору.

Скористатися вигідними умовами великого та дрібного гурту на сайті https://raiflora.com.ua/ можуть підприємці, зайняті у різних сферах. Живі рослини та посадковий матеріал зацікавить:

  • флористів;
  • дизайнерів;
  • озеленювачів;
  • івент-агентства;
  • роздрібних торговців;
  • всіх, хто бажає вирощувати кращі сорти півоній та тюльпанів.

Спеціалісти компанії радо поділяться знаннями та досвідом щодо догляду та вирощування квітів, їх зберігання та транспортування.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 2 RAI FLORA, квіти оптом, квіти
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.