Оптимальне кондиціювання повітря: забезпечте собі свіжість та комфорт у вашому будинку

Оптимальне кондиціювання повітря: забезпечте собі свіжість та комфорт у вашому будинку
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Сучасний асортимент систем кондиціювання представлений сотнями моделей, що відрізняються за конструкцією, принципом роботи та іншими параметрами.

Якщо після чергової спекотної безсонної літньої ночі ви ухвалили остаточне й безповоротне рішення встановити вдома вентилятор кондиціонер, приготуйтеся до того, що зробити вибір буде непросто. Щоб переконатися в цьому, достатньо зайти на сайт інтернет-магазину кліматичної техніки Aqua Life: асортимент систем кондиціювання представлений сотнями моделей, що відрізняються за конструкцією, принципом роботи, способом установлення та іншими параметрами.

кондиціонер

Системи кондиціювання: варіанти

Залежно від застосування система кондиціювання повітря (СКП) може бути комфортною та технологічною. Перші призначені для встановлення в житлових приміщеннях, їхнє завдання — створювати максимально комфортні умови для людей. Технологічні, вони ж промислові, СКП розробляються з урахуванням вимог виробничих об’єктів.

У квартирах і приватних будинках зазвичай установлюється настінна спліт-система чи мультиспліт система кондиціювання повітря. Вони відрізняються за кількістю блоків (за будовою):

  • Спліт-системи складаються з одного зовнішнього (монтується зовні приміщення) та одного внутрішнього блока.

кондиціонер

  • Мультиспліт-системи мають один зовнішній та декілька внутрішніх блоків, причому до кожного приладу, встановленого всередині, підводиться окрема трубка (траса). Така система кондиціонування будинку дає можливість забезпечити приємний мікроклімат у різних кімнатах за індивідуальними налаштуваннями, при цьому не доведеться завішувати весь фасад окремими зовнішніми блоками.

Ще один варіант кондиціювання повітря — моноблокові системи, у яких в одному корпусі з’єднані всі елементи внутрішнього та зовнішнього блоків. Це мобільні агрегати: вони не вимагають стаціонарного встановлення і можуть у разі потреби переноситися з однієї кімнати до іншої (можна навіть перевезти їх на дачу). Для роботи моноблока необхідно вивести тепловідвідний шланг надвір, що можна зробити, наприклад, через вікно.

Як установити кондиціонер

Установлення систем кондиціювання — досить складний процес. Тому для початку потрібно знайти досвідченого майстра, який здійснить монтаж: фахівець огляне об’єкт, де використовуватиметься кондиціонер, і проведе необхідні розрахунки. Другий варіант — замовлення встановлення в тому місці, де ви купуєте обладнання. Такі послуги, наприклад, надає магазин Aqua Life.

У будь-якому разі будьте готові відповісти на запитання про:

  • параметри кімнати/будинку (площа, висота стелі);
  • розташування вікон;
  • кількість мешканців;
  • наявність у приміщенні, де планується розміщення внутрішнього блока кондиціонера, холодильника та іншої техніки, що генерує велику кількість тепла.

кондиціонер

Важливим критерієм є прийнятна вартість: завдяки широкому вибору цілком реально підібрати якісний прилад у відповідному ціновому сегменті.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 3 кондиціонер
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.