Переваги встановлення рекуператора повітря

Переваги встановлення рекуператора повітря
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Про те, які особливості та переваги мають сучасні рекуператори, поговоримо в нашій статті.

Турбота про свіже, чисте повітря вдома — це дуже важливо. Адже від мікроклімату в приміщенні залежить наше самопочуття, настрій та навіть стан здоров'я. Так, щоб почуватися комфортно, просто відкрити вікно недостатньо. Гарна ідея — купити рекуператор. Пристрій, який забезпечить вчасний вивід забруднено повітря, притік свіжого та підтримання комфортної температури вдома. Про те, які особливості та переваги мають рекуператори, поговоримо в нашій статті.

Особливості експлуатації рекуператора

рекуператор

Рекуператор повітря — це система, яка забезпечує ефективний повітрообмін в приміщенні. В основі конструкції — мідний теплообмінник, два вентилятори, які паралельно нагнітають повітряні потоки, а також 2 решітки для забору повітря. Деякі моделі рекуператорів оснащені повітряним фільтром та нагрівальним елементом.

Працює система доволі просто. Один вентилятор нагнітає тепло з приміщення та виводить його назовні. Паралельним каналом нагнітається свіже повітря з вулиці. Проходячи через мідний теплообмінник, це повітря нагрівається до оптимальної температури.

Таким чином, ми отримуємо одночасне свіже та тепле повітря з мінімальними затратами.

Рекуператор повітря вдома — чому це важливо?

Встановлення вентиляційних систем з рекуперацією у квартирі чи приватному будинку — це чудова ідея. У перспективі, вдається скоротити витрати на опалення до 50%.

Окрім енергоефективності, рекуператор повітря Prana забезпечує:

  • Покращену якість повітря. Система допомагає покращити якість повітря в вашому домі, фільтруючи його та усуваючи забруднення, пил, алергени, надлишкову вологу та неприємні запахи. Ви та ваша сім'я будете дихати свіжим та чистим повітрям, що сприятиме здоров'ю та самопочуттю.
  • Комфортну температуру вдома, незалежно від погоди за вікном. Приємна прохолода влітку та затишне тепло в холодні зимові місяці — все це стає реальність завдяки встановленню рекуператора повітря вдома.
  • Захист від алергенів. Деякі моделі рекуператорів вкомплектовані повітряним фільтром, який ефективно усуває алергени. Ви та ваша родина дихатимете свіжим повітрям, і зможете забути про неприємні симптоми алергії.

Оберіть рекуператор повітря, який має зручну систему управління та необхідні функціональні можливості, які відповідають вашим потребам. Наприклад, наявність режиму нічного часу, регулювання швидкості вентиляції та автоматичного контролю вологості.

рекуператор

Щоб обрати рекуператор повітря, звертайте увагу на потужність та продуктивність моделі. Це найважливіші параметри, які варто обирати відповідно до площі приміщення. Також має значення енергоефективність пристрою, доступні опції, можливість інтеграції рекуператора в систему “Розумний будинок”. Найкраще для вибору — консультуватися з експертами, які підкажуть оптимальне рішення у вашому випадку.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 4 рекуператор
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.