Плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання для ветеринарії

Плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання для ветеринарії
Ілюстрація / Світлина: biovet.ua
Плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання (DR-панель) все частіше використовуються у ветеринарній практиці.

Сучасна ветеринарія використовує численні інноваційні інструменти, матеріали та пристрої. До категорії практичних і функціональних рішень, які значно полегшують роботу ветеринарів, належать плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання, або DR-панелі.

DR-панелі: особливості та переваги

DR-панелі — це сенсорні панелі для аналогових або цифрових рентгенівських апаратів. Вони автоматично трансформують рентгенівське випромінювання у цифрове зображення в режимі реального часу, що дає змогу відмовитися від використання традиційної плівки.

Це ветеринарне обладнання виробляється у вигляді прямокутної пластини. Металевий або пластиковий корпус панелей, у якому міститься світлочутлива матриця, надійно захищений від негативних зовнішніх факторів завдяки карбоновому покриттю. Воно пропускає рентгенівське випромінювання і гарантує високу якість зображень.

DR-панель

Функціонування приладу базується на принципі непрямого перетворення:

  • сцинтилятор трансформує рентгенівське випромінювання у світлову енергію;
  • світло перетворюється на електричний сигнал матрицею детектора, після чого демонструється на робочій станції у вигляді цифрового тіньового зображення.

Плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання все частіше використовуються у ветеринарній практиці. Серед їхніх беззаперечних переваг:

  • Безпечність для пацієнта. Панелі знижують променеве навантаження в 5-10 разів завдяки підвищеній чутливості до рентгенівського випромінювання.
  • Швидкість діагностики. Використання сенсорних панелей дає змогу відразу виводити зображення на екран і не витрачати час на проявлення знімків у лабораторії.
  • Оптимізація бюджету. Застосування DR-панелей знижує експлуатаційні витрати, адже більше не потрібно обслуговувати фотолабораторію — купувати плівку та реагенти, оплачувати роботу лаборанта тощо.
  • Практичність, висока якість зображення. Цифрові знімки зручно зберігати у пам’яті комп’ютера або на зовнішніх носіях та можна збільшувати, редагувати або надсилати пацієнтам і колегам у будь-яку країну.

Як вибрати та де придбати DR-панелі?

DR-панель

Вибираючи плоскопанельні детектори рентгенівського випромінювання, зверніть увагу на такі їхні параметри:

  • спосіб під’єднання до рентгенівського апарату та можливість інтеграції;
  • характеристики матриці;
  • спосіб живлення;
  • крок пікселя.

Замовити якісне ветеринарне обладнання від провідних світових виробників ви можете в компанії БІОВЕТ. Постачальник інноваційних діагностичних і лікувальних розробок для клінік, лабораторій, ферм і сільськогосподарських холдингів пропонує широкий вибір товарів за конкурентною ціною.

Biovet — ваш надійний помічник у світі ветеринарії. Переконайтеся в цьому, придбавши безпечне функціональне обладнання, інструменти та ветпрепарати.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 6 ветеринарія, Рентген, DR-панелі
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.