Стоматологічна установка GRANUM TS8830 (Sonata)

Стоматологічна установка GRANUM TS8830 (Sonata)
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Коли мова йде про стоматологічну установку для ефективної організації роботи, одним з кращих варіантів є модель GRANUM TS8830 китайського виробництва

Комплектація установки GRANUM TS8830

Коли мова йде про стоматологічну установку для ефективної організації роботи, одним з кращих варіантів є модель GRANUM TS8830 китайського виробництва. Обладнання забезпечує всі необхідні функціональні можливості, дозволяє під'єднати до п’яти інструментів з нижнім підводом шлангів.

Стоматологічна установка GRANUM TS8830

Базова комплектація установки включає лікарський блок, асистентський блок та електромеханічне багатопозиційне крісло. Для комфортної роботи стоматолога обладнані наступні компоненти:

 • пантографічне плече для встановлення безтіньового світильника у зручне положення;
 • негатоскоп для просвічування рентгенівських знімків;
 • мембранна панель для керування кріслом, плювальницею, склянкою та іншими компонентами системи;
 • пістолет з подачею води, повітря та спрею;
 • турбінні шланги з чотирма каналами та трьома роз’ємами Midwest.

У гідроблоці присутні керамічна поворотна плювальниця, система подачі чистої води, автоматизовані пристрої для наповнення склянки та змивання плювальниці. Таким чином, велика частина роботи стоматологічної установки GRANUM TS8830 автоматизована, щоб лікар міг більше зосередитись на пацієнті та маніпуляціях, що проводяться у ротовій порожнині.

Стоматологічна установка GRANUM TS8830

При замовленні стоматологічної установки можна докупити різні елементи, щоб розширити базову комплектацію. Хоча стандартного оснащення буде цілком достатньо для зручної організації роботи сучасного стоматологічного кабінету або клініки.

Особливості крісла пацієнта

Ефективність стоматологічної установки GRANUM TS8830 визначається не тільки її функціональністю для лікаря, але й зручністю для пацієнта. Електромеханічне крісло виготовлене з міцного, але приємного до тіла матеріалу. Воно регулюється у двох позиціях, дарує людині комфорт завдяки наступним перевагам:

 1. безшумне переміщення;
 2. оснащення електромеханічним приводом Linak фінського виробництва;
 3. металева основа для зносостійкості конструкції;
 4. стійкість до механічних впливів, корозії та хімічних компонентів;
 5. керування за допомогою ножної педалі, лікарського або асистентського блоку;
 6. підголівник, який регулюється під зріст людини, два підлокітники.

стоматологічне крісло

Індивідуальні параметри регулювання крісла стоматологічної установки GRANUM TS8830 дозволяють налаштувати його комфортне положення. Тому в ньому може зручно розташуватися людина будь-якого зросту та комплекції – доросла чи дитина. П’ять місць для інструментів дозволяють під'єднати до установки саме той набір обладнання, яке найбільш потрібне стоматологу з урахуванням специфіки його роботи. Установка сертифікована та відповідає українським стандартам, прийнятим у медичній сфері.

Джерело: meddent.com.ua

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 1 стоматологічна установка, стоматологія, GRANUM TS8830, sonata
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.