Наслідки донорства яйцеклітини: тимчасові незручності чи серйозні ризики? | |
![]() Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Запобігти появі ускладнень можна, якщо процедура буде проводитись досвідченим лікарем-репродуктологом у клініці.
Немало медичних процедур, вживання гормональних препаратів можуть стати причиною розвитку ускладнень. Не є винятком і донорство яйцеклітини. Ризик негативних наслідків зовсім незначний, але все ж таки є. Перш ніж стати донором репродуктивного біоматеріалу, жінка повинна ознайомитись з усіма перевагами й недоліками процедури. Детально проінформувати вас про особливості донорських програм завжди зможуть досвідчені лікарі-репродуктологи медичного центру “Інномед” у Вінниці. Донація ооцитів: чим шкідлива для здоров'я жінки?Наслідки після процедури донорства яйцеклітин мінімальні, але все ж таки на них необхідно звернути увагу. В першу чергу, це можуть бути ускладнення на стадії пункції яєчників. Забір яйцеклітин — малоінвазивна хірургічна процедура, яку виконують за допомогою тонкої пункційної голки під УЗД-контролем. В ході її виконання може виникнути:
Запобігти появі таких ускладнень можна, якщо процедура буде проводитись досвідченим лікарем-репродуктологом в спеціальній клініці. Також причиною небезпечних наслідків донації ооцитів може стати синдром гіперстимуляції яєчників, який, зазвичай, розвивається в результаті приймання гормональних препаратів. Ускладнення може виникнути через надмірну реакцію яєчників на стимулювання. Про його появу свідчать наступні симптоми:
Уникнути подібних неприємностей можна, дотримуючись правильного дозування, графіка прийому гормональних препаратів, які досвідчені фахівці клініки "Інномед" підбирають для жінок-донорів індивідуально. Комплексне обстеження кандидатів на донорство, персональний підхід, контроль за станом здоров'я донора після процедури забору репродуктивного біоматеріалу зводять до мінімуму ризик розвитку різних ускладнень.
Якщо ви бажаєте стати учасником донорської програми, запишіться на консультацію до лікаря-репродуктолога клініки “Інномед”. Для цього залиште заявку безпосередньо на сайті, зателефонуйте +38 (0432) 50 99 50 чи завітайте особисто до реєстратури. Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
| |
Комментариев: 0 | |