Що потрібно знати про лиття під тиском з латуні

Що потрібно знати про лиття під тиском з латуні
Фото: из открытых источников
Стрімке підвищення популярності арматури з латуні обумовлено кількома ключовими перевагами.

Для виготовлення сантехнічної арматури використовують різноманітні види матеріалів. Але при цьому найбільш якісна та ефективна продукція – це сантехнічна арматура з латуні. Сьогодні лиття під тиском з латуні здійснює компанія ТОВ «Шлях». Вона займається не тільки серійною металевою обробкою, а й виготовленням сантехнічної арматури, якісних фітингів за попередньо підготовленими кресленнями.

Причини популярності фітингів та іншої сантехнічної арматури з латуні

Настільки стрімке підвищення популярності арматури з латуні обумовлено кількома ключовими перевагами:

  1. На поверхні латунної арматури ніколи не утворюються корозійні плями. Крім цього, така арматура виділяється зниженим насиченням газу.
  2. Сантехнічна арматура з латуні виділяється надійністю, міцністю та стійкістю до механічних навантажень.
  3. Завдяки тому, що компанія ТОВ “Шлях” приділяє особливу увагу розробці та конструюванню сантехнічної арматури, термін її експлуатації суттєво збільшується. Але при цьому важливо правильно виконувати монтаж. Для цього потрібно враховувати поради та рекомендації, підготовлені професіоналами.
  4. Коефіцієнт тертя у фітингів із латуні відносно невисокий. Ось тому допускається активна експлуатація сантехнічного обладнання.

Усі види арматури з латуні, які постачає компанія, можна використовувати в процесі встановлення труб із різноманітних видів сировини. Це ніяк не впливає на ефективність та термін експлуатації трубопроводу.

Що потрібно знати про лиття під тиском з латуні

Основні види сантехнічних фітингів з латуні

Щоб серед загального числа вибрати саме ті фітинги, які ідеально відповідають встановленим вимогам, варто звернути увагу на основні види та їх особливості:

  • Трійник. Застосовується в тих місцях, де одночасно з'єднується кілька труб.
  • Хрестовина. Даний вид арматури застосовується в тих місцях, в яких з'єднується 4 труби, розташовані під кутом 90 градусів.
  • Муфта. З її допомогою можна з'єднувати лише дві труби, які відрізняються однаковим діаметром. Якщо діаметр двох труб відрізняється, то може бути використана перехідна муфта.
  • Ніпель. Відмінна риса – наявність різьблення з двох сторін. Це дає можливість приєднувати ніпель не тільки до труб, а й до штуцера.

Щоб зробити вибір на користь привабливої моделі латунної арматури, варто звертати увагу на багато аспектів. Це позбавить суттєвих витрат і від складнощів у процесі установки.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 7 Латунь, лиття під тиском
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.