Висока видимість: захист дітей

Висока видимість: захист дітей
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
В інтернет-магазині «КиївЗІЗ» можна купити світловідбиваючий захист який допоможе вберегти діток від виникнення небезпечних ситуацій на дорозі.

Останнім часом одним із захистом для дітей є одяг високої видимості: сигнальний/світловідбиваючий одяг: жилети, куртки, шапки та аксесуари: браслети, флікери, язички на одяг та інше.

Все більше придається уваги для безпеки дітей дошкільного віку, для видимості користувача в денний час: на екскурсіях, прогулянках та інших заходах де потрібна висока видимість.

Як правило, світловідбиваючий одяг, особливо жилети, використовувалися робочими на підприємстві, рідше водіями та велосипедистами на тільки в денний час, а й, понад усе, в нічний час. На сьогодні батьки приділяють все більше уваги для забезпечення безпеки своїх дітей, що є важливим фактором і для водіїв автотранспортних засобів, мотоциклів, велосипедистів. Одяг високої видимості в денний чи нічний час сигналізує про присутність користувача на вулицях, дорогах, парках та інших місцях.

З листопада 2020 року набули чинності нові правила дорожнього руху, що зобов'язують водіїв та пішоходів використовувати одяг високої видимості (світловідбиваючий одяг та аксесуари) на дорогах в умовах недостатньої видимості чи в темну пору.

Міські та селищні ради зобов'язують школи та дитячі садки одягати на дітей сигнальні жилети, що гарантують безпеку для дітей по дорозі з дому до навчального закладу чи навпаки та уберегти водіїв від ДТП.

дитячі світловідбиваючі жилети

«КиївЗІЗ» рекомендує використання дитячих світловідбиваючих жилетів для дітей віком від 4 до 12 років. Жилети зручні у використанні: широка застібка-липучка з переду для легкого знімання та одягання. Широкі смуги характеризують чудові світловідбиваючі особливості в темний час. Жилети легкі в носінні та займають мало місця при складанні.

На холодний сезон: особливо актуально, безпечно та комфортно пропонуємо великий асортимент шапок: для дорослих (жінок та чоловіків) сигнальні (жовтий чи помаранчевий), сірого, темно-синього, чорного кольорів та, захоплюючі для дітей, з LED-ліхтариками, що легко перезаряджаються від USB.

світловідбиваючі шапки

Доповнити асортимент одягу можна аксесуарами:

  • Мерехтливі браслети: універсальний розмір, підходять як для дітей, так і дорослих.
  • Змінні язички світлодіодні: можна використовувати як на одяг, так і на інші предмети: сумки, рюкзаки, кишені штанів
  • Світлодіод на магніті — змінний, кріпиться на кишенях або на спині у дитини чи дорослих. Має режим мерехтіння чи постійного світіння.
  • Сигнальні стрічки: флікери. Які можна приклеювати на одяг: рукава, сину, груди, штани та іншому зручному місці.

сигнальні стрічки та браслети

В інтернет-магазині «КиївЗІЗ» можна підібрати та купити світловідбиваючий захист який допоможе вберегти Вас та Ваших діток від виникнення небезпечних ситуацій на дорозі та ДТП.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 5 світловідбиваючий захист, світловідбиваючий жилет, світловідбиваючий одяг, діти
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.