Кому треба йти до вертебролога?

Кому треба йти до вертебролога?
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
При потребі вертебролог відправляє людину на апаратні засоби обстеження магнітно-резонансна томографія хребта, УЗД вен шиї та інші.

Хвороби хребта вважаються одними з перших з найпоширеніших захворювань людства. Кількість осіб у цілому що страждають на ці захворювання досягає до двох мільярдів. Тому в останній період великої значимостью залишається така професія як спеціаліст по спині.

Вертебролог https://vertebrolog.kiev.ua/vertebrolog — це спеціаліст що піклується хворобами хребців і поєднаних проблем інших органів організму. Лікар зуміє своєчасно встановити вірний діагноз і призначити необхідне лікування. Фахівець використовує як консультацію пацієнта, так і ефективні способи обстеження. 

При яких симптомах треба йти до фахівця?

вертебролог

Болі в шиї частий недуг з яким хворі йдуть до вертебролога. Найчастішими джерелами хворобливості є захворювання м'язів, стискання спинномозкових волокон. Болючість — це основний симптом проблеми з хребтом, тому необхідно не мешкати з візитом до лікаря при виникненні початкових ознак хворобливих проявів. 

  • Поширення болю в руку або в черевну частину не рідко посилює хвороби спини, часто при здавленні нервових пучків. 
  • Біль в голові утворюється при порушенні кровообігу по судинам, які проходять через бічні відростки шийних хребців і впливають на кровообіг центрального мозку. 
  • Відчуття скутості тулуба, порушення тонусу часто виявляються у пацієнтів зі зміною м'язового апарату. 

Постраждалий Іван 45 р. Був в центрі вертебрології Кінезі зі скаргами на головний дискомфорт і болі в поперековому відсіку. Місяць п'є різні пілюлі но полегшення не помітив. В центрі для нього зроблено додаткове обстеження — зроблена томографія даного сегменту та УЗД судин шиї. Одразу знайдено зменшення шийної артерії в даному сегменті шиї. В кінці проведення терапії самопочуття пацієнта покращилось, він знову став до роботи, хвороби зникли.

Як проходить візит у фахівця та обстеження? 

На прийомі спеціаліст робить огляд хворого, збирає історію хахворювання. Проводиться ортопедичне обстеження. При потребі вертебролог відправляє людину на апаратні засоби обстеження магнітно-резонансна томографія хребта, УЗД вен шиї та інші. Вони допомагають зробити якісні зображення хребта, що дозволяє більш детально вияснити стан кісток та з'ясувати механізми які спричинили до появи даного захворювання. В кінці обстеження хворому встановлюється епікриз і призначається потрібне процедурне відновлення. 

У відновлювальний процес будуть включатись ефективні методи, як мануальна терапія, лікувальні блокади, терапія, кінезіологія, сухе розтягування спини. 

Довіряйте свою спину професіоналам. Вертебрологи реабілітаційного відділення завжди ради сприяти в вирішенні ваших недугів з суглобами.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 8 хвороби хребта, ортопед, вертебролог
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.