Вінілове покриття для підлоги: що варто знати

Вінілове покриття для підлоги: що варто знати
Фото: из открытых источников
Цей матеріал може витримувати тертя, високе навантаження меблів і навіть вплив вологи, що робить його ідеальним длля багатьох приміщень.

Вінілове покриття для підлоги — це відносно новий тип оздоблювальних матеріалів, який вже завоював велику популярність серед споживачів у різних країнах. Він поєднує в собі переваги ламінату, дерева та лінолеуму, здатний витримувати великі навантаження та має масу інших переваг. До того ж можна без проблем замовити вінілове покриття у Хмельницькому, попередньо визначившись із дизайном.

Переваги, завдяки яким купують продукцію

До них варто віднести:

  • Висока міцність. Завдяки цьому матеріал служить багато років, адже його досить складно погнути, зламати, потріскати та навіть подряпати.
  • Легкий демонтаж та заміна потрібних елементів. Якщо в якомусь місці таки з'явилися подряпини чи вм'ятини, то пошкоджені ділянки легко замінюються.
  • Вологостійкість. На покриття не впливає волога, тому його можна встановлювати навіть у ванній кімнаті, туалеті або кухні. Чудово виглядає він і у вітальні, і в спальні.
  • Легкий догляд. З покриття можна легко змісти сміття, а потім протерти його вологою ганчіркою. Якщо є серйозні забруднення, варто відтирати їх лише за допомогою спеціальних засобів.
  • Швидкий монтаж. На це йде набагато менше часу в порівнянні з монтажем плитки або іншого покриття.
  • Краса. Вінілові підлоги створюють вишуканий дизайн, їх можна вибрати під будь-яке покриття (дерево, мармур, граніт тощо).

Цей матеріал може витримувати тертя, високе навантаження меблів і навіть вплив вологи, що робить його ідеальним для використання в офісах, торгових приміщеннях, медичних закладах та інших областях, а не лише у квартирах.

Вінілове покриття для підлоги: що варто знати

Види підлогових покриттів

Сьогодні такий матеріал можна умовно поділити на кілька категорій. Перша — самоклеюча плитка. Вона має клейку основу, тому з нею легко та приємно працювати. Також матеріал може постачатися у рулонах. Вам просто відрізають потрібну довжину, а ви все на місці приклеюєте за допомогою спеціального клею.

Також поставляється плитка із замками на стрічці (вона склеюється тільки по спеціальних виступах з обох боків) і покриття, яке з'єднується замковою методикою (укладається як ламінат).

Також продукцію можна розділити на кварцвінілову та пресоване ПВХ-покриття. Перший вид виготовляють із кварцового піску, вінілу та пластифікатори. Пресоване покриття ПВХ має кілька шарів, які накладаються один на одного. Це база, далі йде скловолокно, потім декоративний та захисний шар.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
4.4 из 5 // 7 Підлога, вінілове покриття
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.