Філери для губ: різновиди та особливості вибору

Філери для губ: різновиди та особливості вибору
Фото: из открытых источников
Якісний філер для губ з часом виводиться з організму та має багато переваг.

Щоб додати об'єм або трохи змінити форму губ, багато людей записуються до косметологів. Саме вони можуть допомогти покращити зовнішність та позбутися комплексів. Найкращі спеціалісти використовують у своїй роботі безпечні філери, які можуть відрізнятися за складом. Тому якщо й ви хочете мати постійну базу клієнтів, потрібно правильно обирати матеріали для роботи.

Особливості вибору

Сьогодні на продаж надходить багато філерів, які ідеально підходять для ін'єкційних косметичних процедур. Щоб зробити вибір на користь певного препарату, потрібно врахувати те, яка зона буде коригуватися. Це має дійсно важливе значення, оскільки на різних ділянках щільність та структура шкіри може відрізнятись. Наприклад, обираючи продукт для корегування губ, варто впевнитися у тому, що він:

  • матиме легке використання;
  • не буде мати у складі компоненти, що можуть спровокувати виникнення алергічної реакції;
  • не буде давати побічних реакцій;
  • не буде залежний від температурних коливань або вологи.

Якісний філер для губ з часом виводиться з організму, це також варто враховувати.

Які види філерів існують

Усі філери, які надходять сьогодні на продаж, вирізняються наповнювачем. Серед широкого асортименту можна вибрати такі варіанти:

  • синтетичні (для їх створення використовують акрил або силікон);
  • біосинтетичні (поєднання якісних синтетичних компонентів);
  • біодеградуючі (колаген).

Філери для губ: різновиди та особливості вибору

Найпопулярніша продукція сьогодні у своєму складі має гіалуронову кислоту. Зумовлено це тим, що ця речовина ефективно пов'язує молекули води. В результаті, губи стають більш пружними, гладкими та м'якими.

Гіалуронова кислота практично не провокує алергічну реакцію. Крім того, якщо гіалуронова кислота буде введена правильно, то ймовірність виникнення побічних ефектів суттєво знижується.

Ще одна перевага гіалуронової кислоти полягає в тому, що вона виводиться повністю з організму протягом півроку-року. Саме тому можна коригувати форму за потреби.

Щоб збільшити губи, як правило, використовується гель, в'язкість якого становить від 24 до 30. Чим вищою буде показник в'язкості, тим щільнішим буде філер. При використанні в'язкішої гіалуронової кислоти можна отримати унікальний ефект, який протримається протягом тривалого часу. 

Звернувши увагу на усі ці моменти, можна обрати дійсно якісну продукцію, яка буде легка у використанні.

Читай больше интересных советов на главной странице btblady.com
5.0 из 5 // 5 косметологія, філери, Губи
Комментариев: 0
Войдите, чтобы оставить комментарий.